Daca esti o persoana calma, respectuoasa, vesela vino in echipa noastra! Adica, daca esti si o persoana organizata, punctuala, cu putere de convingere. Si da… trebuie sa ai studii in domeniul inotului: licenta, master! (Daca ai doctoratu’ nu te primim! Hehe! E doar o gluma!) Sigur ca ne-am dori in echipa o persoana care este atat de interesata de acest sport. Insa mai e ceva: trebuie sa ai bune abilitati de comunicare, de lucru in echipa, doar vrem sa facem treaba buna impreuna, nu? Daca-i avea si putina experienta, macar cativa anisori …? sunt bune si cele 12 luni!

Aplica CV-ul si hai sa scriem istorie impreuna!

Pricipalele responsabilitati

Pregatirea materialelor inaintea inceperii cursului de inot;

Monitorizarea si predarea cursurilor de inot unui grup de minim 10 cursanti;

Identificarea și selecționarea copiilor talentati, în vederea practicării sportului de performanță;

Planificarea procesului instructiv-educativ si planificarea antrenametelor de performanta;

Pregatirea și aplicarea unor metode de evaluare, precum si realizarea unor documente și rapoarte privind activitatea;

Mentinerea unei atmosferi placute si atractive;

Asumarea rezultatelor obtinute;

Iti oferim:

Pachet salarial fix motivant;

Bonusuri adaptate rezultatelor pe care le vei obtine;

Mediu de lucru placut;

Participarea constanta la traininguri de specialitate;

Participarea la activitati de team building, tabere sportive;

Oportunitatea de a creste profesional;

(Vazut de 102 cititori, 1 citiri astazi)